napisane elk

Wakacje z partnerem lub z kumpelą?

Urlop z partnerem czy z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Więc z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga czy Twoi wariaccy i dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć zalety i niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – zalety
Jeżeli wczasy są na plaży, na kempingu bądź też podobnych okolicznościach – dużo osób odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi mogą przeżyć bajeczne przygody. Jest tak wiele ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimś zagadnieniem. To również całe wiele olśniewającego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się radami i sztuczkami – w końcu przyjaciele są o wiele bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, więcej swobody oraz znacznie bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – walory
Oczywistych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie trzeba z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednakże niekiedy wady takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco ewidentne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie musisz cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o po mistrzowsku gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. W końcu niemniej jednak przyjaciółka nie zapewni Ci tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama wobec tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.

Comments are closed.